ЛІЦЕНЗІЯ у сфері дошкільної освіти, Розпорядження КМДА від 26.09.2016 №894
Підготовка до школи :) ua
  • картинка 1
  • картинка 1
  • картинка 1

Найнадійніший спосіб допомогти дитині підготуватися до першого класу - це курс підготовки до школи. У програму входить розвиток дрібної моторики, навчання навичкам читання, письма і рахунку, а також музика, ритміка і малювання. Ми створюємо оптимально комфортні умови для навчання - це маленькі групи дітей та оточення, наближене до домашнього. Ваша дитина не тільки оволодіє читанням і письмом, але і полюбить вчитися. Крім навчання, за найкращими методиками, малюкові допоможуть розвинути пам'ять, увагу  і самоконтроль.

Ми працюємо в дошкільній освіті 10 років. Наші курси підготовки до школи побудовані на основі авторських програм і власних навчальних посібників. Ми проводимо комплексну підготовку до школи. Дошкільне навчання ведуть фахівці з вищою освітою. Підготовчі курси для дошкільнят побудовані з урахуванням психофізіологічних та індивідуальних особливостей дітей. Наші підготовчі курси для дошкільнят - це основа для подальшої освіти дітей. Наша система дошкільної освіти перевірена часом.  Кабінети центру підготовки до школи обладнані сучасним устаткуванням, а ігрове простір заповнений різноманітними іграшками, які відповідають всім санітарним правилам і нормам. Ми піклуємося про здоров'я наших слухачів. Ігровий цікавий характер наших уроків допоможе дитині стати більш розкутою і перестати боятися чого-небудь, у тому числі комісії на співбесіді в школі, і успішно його пройти. Заняття в міні-групах дозволять майбутньому школяреві розвинути інтерес до пізнання і накопичити багаж знань, розкрити особистісний потенціал, а в майбутньому - швидко включитися в навчальний процес і легко влитися в шкільний колектив.

Більш детальну інформацію про заняття  Ви можете отримати відвідавши один з наших центрів, або Ви можете задати питання  на нашому сайті, а також записатися на безкоштовне демонстраційне заняття в адміністратора.