ЛІЦЕНЗІЯ у сфері дошкільної освіти, Розпорядження КМДА від 26.09.2016 №894
Живопис/Творча майстерність:) ua
  • картинка 1
  • картинка 1
  • картинка 1

Перші проби ліній і форм дуже важливі для розвитку дітей, починаючи з трирічного віку. Опановуючи різні техніки малювання, малюки познайомляться з еталонами кольору, геометричними формами і фігурами, прийомами композиції; розвинуть дрібну моторику, уяву, образне мислення і сприйняття кольорів. Картини юних майстрів можна буде побачити на виставці. Кращі роботи візьмуть участь у конкурсах.

Уроки малювання - найдавніший спосіб розвитку людини в період становлення особистості. У кожної дитини на уроках образотворчого мистецтва відкривається нове бачення світу. Діти, які займалися в дитинстві образотворчим мистецтвом, на все життя знайдуть радість відчування природи і розуміння прекрасного на Землі. Наші заняття спрямовані на формування у дітей естетичного сприйняття і розвиток творчих здібностей.

У нас діти познайомляться з правилами побудови малюнка. Ми допоможемо виробити вірне почуття кольору і тону, «поставимо» руку і будемо працювати над розвитком точного окоміру.  З кожною дитиною ведеться індивідуальна робота. По закінченню курсу дитина буде вміти малювати олівцем,  аквареллю,  гуашшю різними образотворчими техніками, та  відчувати і передавати свої думки за допомогою малюнка.